Торти на замовлення

Наше життя сповнене свят. Кожне свято по своєму особливе і чудове. День народження, весілля, ювілей, корпоратив - всі вони мають свої особливості, але жодне з цих свят не проходить без торта.

Звичайно, торт можна купити в магазині. Але такий торт робить свято занадто звичайним. На весіллі магазинний торт - це верх несмаку. Отже, тут вступають у гру торти на замовлення.

Чому ж останнім часом все більш популярними стають торти на замовлення? Тому, що не приходиться покладатися на вдачу, і шукати в магазині саме те, що Вам потрібно. Розмовляючи з виробником Ви самі визначаєте начинку, зовнішній вигляд та розмір торту. Торт буде зроблений вчасно – він не встигне зачерствіти, і гості будуть задоволені смаком і якістю.

Отже, торти на замовлення – це шлях до чудового свята!

Кондитерська марка "Естерхазі" з’явилася на ринку у 2006 році. Наша команда пропонує торти на замовлення високої якості, що не раз дивували гостей своїм незвичайним дизайном, дивним смаком та вишуканим наповненням.

Замовляючи торт у нас, Ви можете вибрати будь-який з нашої галереї. А якщо у Вас є власні побажання, наші менеджери допоможуть Вам створити новий дизайн за вашим смаком!